KONST / Litografier / Färglitografi 13725179
nr 1372 5179
Färglitografi
Hans Larsson. Signerad, daterad 82, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 53x66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:29:16
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr